Co można zrobić z rur hydraulicznych?

Rury hydrauliczne mogą służyć jako wiele przedmiotów codziennego użytku takich jak świecznik, wieszak czy półka na książki. W zależności od tego co chcemy osiągnąć można złączyć wiele złączek, które będą w całości wykonane z metalu.

Czasami z metalowych lub miedzianych rurek można stworzyć dozer, który będzie przepuszczać odpowiednią dla nas ilości napoju wysokoprocentowego i napojów gazowanych typu cola, przez co możemy szybko i łatwo zrobić swój drink. Łączymy przyjemne z pożytecznym, przez co nasz „wynalazek” działa dłużej.

Rury hydrauliczne mogą służyć jako gałki do szafek lub innych komód, które będą zaskakiwać pomysłowością i nowoczesnością. Co ciekawe metal można malować na każdy kolor jaki nam się podoba. Przed malowaniem należy taki metal wyczyścić.

Rury mogą służyć jako nóżki do łóżka przez co łóżko może stać się bardziej stabilne, a w ogródku mogą służyć jako kanały do odpływu wody albo jeśli mamy wiele rurek pionowych jako mini płotek do wyznaczenia rabatki, żeby nie skosić potrzebnych kwiatków.